Napoved obsevanja sonca, padavin, hitrosti vetra in temperature zraka na višini 2m

Izdana: Nedelja, 09.05.2021 9h

Velja za: Ponedeljek, 10.05.2021

ObmočjeSonce [%]Padavine [mm]Veter [m/s]Temperatura [°C]
povprečnamaksimalnaminimalna
Bela krajina800318279
Bovška400315228
Dolenjska800317268
Gorenjska800315.5247
Goriška6003172410
Koroška800816257
Kočevska800315246
Ljubljana in okolica800317259
Notranjska600314226
Obala6008182412
Podravje900818.52512
Pomurje900818.52611
Savinjska800317268
Spodnje Posavje800317268
Zgornjesavska600313.5225