Napoved obsevanja sonca, padavin, hitrosti vetra in temperature zraka na višini 2m

Izdana: Sreda, 19.01.2022 9h

Velja za: Četrtek, 20.01.2022

ObmočjeSonce [%]Padavine [mm]Veter [m/s]Temperatura [°C]
povprečnamaksimalnaminimalna
Bela krajina2020360
Bovška300037-1
Dolenjska30202.56-1
Gorenjska400016-4
Goriška3000582
Koroška300304-4
Kočevska20202.56-1
Ljubljana in okolica4000360
Notranjska3023351
Obala20236.594
Podravje400027-3
Pomurje400316-4
Savinjska400337-1
Spodnje Posavje40032.56-1
Zgornjesavska4000-0.53-4